Menu
Piter Pan ne Gjirokaster

Piter Pan ne Gjirokaster

Jane rikthyer ne Gjir...

Sekuestrohet mish i pakontrolluar ne Memaliaj

Sekuestrohet mish i pakontrolluar n…

Siguria ushqimore esh...

Zjarr ne nje banese ne lagjen Hazmurat

Zjarr ne nje banese ne lagjen Hazmu…

  Nje banese dy kate...

Drogë e dhunë në famlje ,tre të arrestuar në Gjirokastër

Drogë e dhunë në famlje ,tre të arr…

3 persona të shpallur...

Aflatoksina tek qumeshti .

Aflatoksina tek qumeshti .

Një studim i fundit i...

Mbetjet urbane dhe mungesa e nje landfilli

Mbetjet urbane dhe mungesa e nje la…

Perpunimi i mbetjeve ...

Zbulohen 138 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar

Zbulohen 138 kg marijuanë në kufiri…

Zbulohen 138 kg marij...

Arrestohen tre policë në Kakavijë

Arrestohen tre policë në Kakavijë

Finalizohet operacion...

A do te ndryshoje cmimi i energjise ?

A do te ndryshoje cmimi i energjise…

Viti i ri 2018 do te ...

100 bomba te Luftes se Dyte Boterore ne lumin e Bences

100 bomba te Luftes se Dyte Boteror…

Permbytjet e frikshme...

Prev Next

Vetëm gjashtë vjeç dhe milioner, ky është fëmija më i paguar nga youtube

Gjashtëvjeçari Ryan fiton 11 milion dollar në vit me kanalin e tij në youtube "Ryan ToysReview", në të cilin ai prodhon video për lodrat, ushqimet dhe ëmbëlsirat për fëmijë. 


Sipas revistës "Forbes", vitin e kaluar Ryan ishte i teti më i paguari në botë nga youtube. Aktiviteti i Ryan në kanalin e tij në youtube ka nisur në vitin 2015 dhe deri më tani ai numëron 10 milion ndjekës nga e gjithë bota.

 

Read more...

Kate Upton, një nuse si në përralla

Supermodelja Kate Upton i dha fund beqarisë në fillim të nëntorit. Ajo u martua me lojtarin e bejsbollit Justin Verlande në Toskanë, Itali.


Dhe fotografi të reja nga dasma e tyre e ëmbël janë publikuar nga revista Vogue. Supermodeja e veshur me vello dukej si një princeshë në përralla.25-vjeçarja duket mjaft e dashuruar me bashkëshortin e saj.

 

Read more...

Gazetari sherr me modelen: Je poshtërim për figurën e femrës

Modelja dhe aktorja e njohur, Emily Ratajkowski njihet për fotografitë provokuese në rrjete sociale, për të cilat kritikohet shpesh.Gazetari britanik, Piers Morgan ka komentuar paraqitjen e saj në një video ku shfaqet me bikini sipër një tavoline, e mbuluar me makarona duke e konsideruar si pamje aspak feministe dhe poshtërim për figurën e femrës.


Pas kësaj, Emily bëri një postim në Tëitter duke shkruajtur: “Asnjëherë nuk kam thënë që video ka pikëpamje feministe. Por tani ia vlen ti them femrave që ajo cfarë bëjnë me trupin dhe seksualitetin e tyre është vetëm seksizëm klasik. Unë mund të kem mendime për femnizmin dhe të vazhdoj të bëj fotografi seksi.”Nuk mungoi reagimi i gazetarit që thoshte se Emmeline Pankhurst nuk luftoi për të drejtën e femrës që modelja të hidhej gjysmë e zhveshur mbi një tavolinë me makarona dhe më pas të ankohej se meshkujt e shohin si objekt seksual.Gjithashtu gazetari shtoi se nuk do donte që e bija të frymëzohej nga një femër si Emily për pak famë dhe pëlqime në Instagram.

 

Read more...

Në mes të dimrit me të brendshme, modelet bashkohen për sfilatën e vitit

Është e rrallë që qytetarët e Nju Jorkut të ndalojnë për të parë diçka, por modelja dhe aktivistja për bukurinë trupore, KrystyAna ia doli me sfilatën e saj. Pavarësisht temperaturave të larta, ajo dhe 25 mikeshat e saj dolën në një sfilatë për të brendshme, të quajtur “The Real Catwalk”.Duke folur për organizimin e eventit që zgjati 3 ditë, ajo tha:


“Nuk kam fjetur për tre ditë. Nuk është shfaqje kundë Victoria Secret. Është një mënyrë për të mbështetur femrat dhe format e tyre trupore.”KhrystyAna njoftoi se opinion publik për të bukurën duhet të ndryshojë për ti pëlqyer të gjitha. Ndërsa sfilonin me të brendshme, ato morën vëmendjen e shumë kalimtarëve që i përgëzuan për këtë gjë.

 

Read more...

Trendet që duhet të jeni të “lumtur” që po ikin në 2017!

I kujtoni ” vetullat perfekte të instagramit” ishin tendenca më e çmendur në mediat sociale!


Gjatë 12 muajve të fundit, vetullat në Instagram u evoluannë ne mënyra të çuditëshmë, Nike swoosh, rainbows, derisa Huda Kattan zëvendësoi vetullat me harqe McDonald’s. Më poshtë modelet e vetullave të 2017 që nuk do ti donit qe të riktheheshin!

Read more...

“I jep fund romancës me mesazh”, Drake braktis Bella Hadid

Drake mesa duket i ka dhënë fund lidhjes me supermodelen Bella Hadid vetëm me anë të një mesazhi.Reperi dhe 21-vjeçari filluan të dilnin së bashku në tetor, për gjërat midis tyre përfunduan shpejt.


“Romanca e tyre përfundoi me një tekst në telefon,”-tha një burim për Us Weekly. “Ata nuk flasin më.”Ndërsa ka kjo situatë ka përfituar ish i dashuri i saj The Weeknd, i cili i ka dërguar një buqetë të madhe me lule përpara se ajo të dilte në shfaqen e modës së Victoria's Secret në fillim të kësaj jave.“Abel i dërgoi një buqetë të madhe me lule së bashku me një shënim të ëmbël duke i treguar se sa e mahnitshme është dhe sa krenar ndihet ai për të,”-tha burimin për Hollywood Life.Lajmi vjen pas thashethemeve se Bella dhe The Weeknd, emri i vërtetë i të cilët është Abel, po mundohen të rikthejnë romancën midis tyre, por nuk janë rikthyer akoma bashkë.

 

Read more...

PVC-të, trendi i këtij sezoni “kundër shiut”

Të përballosh me stil edhe shirat e vjeshtës nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë, pasi moda është plot me plastikë dhe na çudit me veshjet dhe aksesorët me PVC transparente.


Pardesy, këpucë, çizme, madje edhe çantë e aksesorë, të gjitha në mënyrë rigoroze “kundra ujit”.Materiali i papërshkueshëm nga uji në mënyrë të shkëlqyer kombinohet në kuptimin estetik dhe praktik. Ka qënë koleksioni Pranverë-Verë 2018 i Chanel, që ka nisur tendencën e PVC-ve, dhe shumë firma të tjera kanë konfirmuar këtë tendencë.Në fotogaleri janë disa produkte të dobishme që ju duhen në ditët me shi.

 

Read more...

Çfarë po ndodh mes Elifit dhe Angelina Jolie, zbulohet arsyeja që i bëri bashkë dy aktoret e mëdha

T uba Büyüküstün është një emër shumë i njohur për publikun shqiptar, ndonëse ky i fundit e identifikon më së shumti me emrin e Elifit në telenovelën ‘’Diamantë dhe dashuri” dhe të Syhanit në ‘’Xhesuri dhe e Bukura”.


Aktorja bukuroshe ndodhet momentalisht në Los Angeles, ku po përfaqëson momentalisht Turqinë në Festivalin Ndërkombëtar të filmit të Azisë.Por, gjatë këtij evenimenti, Tuba ka pasur nderin të takojë dhe një prej divave të kinemasë, aktoren Angelina Jolie. Dy aktoret janë takuar pas shfaqjes së filmit “First They Killed My Father”, me regji të Jolie, por sigurisht takimi nuk ka qenë rastësor.

 

Read more...

Beyonce sapo është shfaqur me modelin më të cuditshëm të flokëve!

Beyoncé gjithmonë di se si të tërheqi vëmëndjen, dhe fotografitë e saj nga martesa e Serena Williams me Alexis Ohanian nuk janë përjashtim.


Në faqen e saj zyrtare të instagramit, Beyoncé shfaqi veshjen e saj super elegante të dasmës, dhe tregon se si bëhet rrotullimi më epik i flokëve të të gjitha kohërave

Read more...

Zhveshjet më të bujshme të vitit 2017

Më shumë zhveshur sesa veshur


Duket se yjet do të bënin gjithçka në emër të artit apo famës ! 2017 ishte viti i “transparencës” dhe nuk e themi këtë vetëm sepse prej muajsh janë zbuluar abuzimet seksuale mes aktorëve regjisorëve të Hollyëood-it, por sepse dhe femrat kanë parakaluar në tapetin e kuq më shumë zhveshur sesa veshur

Read more...
Subscribe to this RSS feed

Gjirokastra ON LINE

hotel

facebook

 

 

 

YouTube

 

 

twitter

 

google+

viagrageneric viagraviagra genericviagra couponsviagra without a doctor prescriptionviagra onlineequipe argentine viagraviagra pricesbuy viagracialis vs viagracheap viagraviagra pillsviagra samplesviagra side effectswhat is viagraviagra couponviagra naturalviagra dosageviagra for sale uknatural viagrabuy viagra onlinegeneric viagra 100mgfemale viagrahow does viagra workhow to use viagraviagra activateherbal viagraviagra tabletssophia viagraviagra sans ordonnanceviagra kaufenviagra tabletviagra vs cialisonline viagracanadian viagraviagra for womenviagra ohne rezept aus deutschlandpfizer viagraviagra 100mgviagra costfree viagraviagra alternativesviagra canadaviagra on lineviagra single packsviagra for menviagra pillviagra 100mg tablets retail priceorder viagraviagra tescoside effects of viagraviagra pillen kruidvatviagra for salediscount viagrawhat does viagra doviagra costsviagra uklevitra vs viagraviagra 100 mgutilisation viagrabest price viagracost of viagraviagra sexviagra wikipediasex viagra for womenwhere to buy viagraviagra nebenwirkungenrevatio vs viagraviagra without a doctor prescription usaviagra genericoviagra 50mgviagra from canadaover the counter viagraviagra effectsviagra substituteviagra medicinepfizer viagra coupons from pfizerbuy generic viagraviagra wikiviagra bestellenviagra ohne rezept auf rechnungcanada viagrawomen viagrabuying viagraviagra softviagra priceviagra 100viagra en ligne livraison 24hviagra on line no prechow long does viagra lastviagra alternativeviagra receptfrittamoxicillinamoxicillin 500 mgamoxicillin dosageamoxicillin side effectsamoxicillin clavulanateamoxicillin rashamoxicillin and alcoholwhat is amoxicillin used foramoxicillin 500mgamoxicillin 875 mgside effects of amoxicillinwhat is amoxicillinamoxicillin usesamoxicillin 1000amoxicillin trihydrateamoxicillin antibioticamoxicillin 500amoxicillin allergyamoxicillin and clavulanate potassiumamoxicillin 500mg capsulesamoxicillin for dogsamoxicillin capsulesallergic reaction to amoxicillinamoxicillin 875amoxicillin dosingamoxicillin dosage for childrenwhat does amoxicillin treatamoxicillin clavamoxicillin for utiamoxicillin dosierungamoxicillin liquidcan amoxicillinamoxicillin bnfamoxicillin medscapeamoxicillin allergic reactionantibiotic amoxicillinside effects of amoxicillin 500 mgamoxicillin for catsamoxicillin clavulanate potassiumamoxicillin reactionadult dosage of amoxicillin suspensionamoxicillin for sinus infectionhow does amoxicillin workamoxicillin alcoholfish amoxicillinamoxicillin overdoseampicillin vs amoxicillinamoxicillin pediatric dosingamoxicillin potassium clavulanateis amoxicillinpenicillin vs amoxicillinamoxicillin for strep throatamoxicillin 250mgfish mox amoxicillinis amoxicillin penicillinclavulanate amoxicillinamoxicillin diarrheaamoxicillin pot clavulanateamoxicillin and clavulanate potassium tabletsamoxicillin and clavulanateaugmentin vs amoxicillinamoxicillin over counter walgreensamoxicillin dosage for adultsalcohol and amoxicillinamoxicillin utidoes amoxicillin expirethuoc amoxicillinbnf amoxicillinamoxicillin piladult dosage for amoxicillin suspension875 mg amoxicillinallergic to amoxicillinamoxicillin spcamoxicillin for ear infectionamoxicillin side effects in womenbuy amoxicillinamoxicillin pregnancy

channel7 live