Menu
Uragani “Maria”, zbarkon në Ishujt e Virgjër, pas shkatërrimit në Dominika

Uragani “Maria”, zbarkon në Ishujt …

Uragani “Maria” është...

Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bllokohet një velierë

Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bll…

Një tjetër sasi e mad...

Rikthim i vizave për Shqipërinë? Fleckenstein:Jo! S’do të ndodhë!

Rikthim i vizave për Shqipërinë? Fl…

Raportuesi për Shqipë...

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 | përditesuar në 10:36 Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 …

Vetëm një ditë pas ak...

Australi, roboti që krijon vepra arti

Australi, roboti që krijon vepra ar…

Vepra arti dhe fasada...

Një pako e dyshimtë alarmon Londrën, evakuohen banorët

Një pako e dyshimtë alarmon Londrën…

Një pako e dyshimtë k...

55 te moshuar ne azil,shumica me probleme te shendetit mendor

55 te moshuar ne azil,shumica me pr…

Shtëpia e të moshuarv...

Bilanci tragjik  i aksidenteve

Bilanci tragjik i aksidenteve

215 aksidente janë sh...

Firmoset marrëveshja - Nga 1 dhjetori 2017 shqiptarëve në Gjermani do u njihen kontributet shoqërore

Firmoset marrëveshja - Nga 1 dhjeto…

Nga 1 dhjetori 2017 d...

Prev Next

Lajmet e fundit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bllokohet një velierë

Sekuestrohet rreth 1 ton drogë, bllokohet një velierë

Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës.   Policia e Vlorës sqaron se janë “kapur rreth 1 ton kanabis dhe është bllokuar një Velierë me emrin “Nano Nini” me flamur Italian me 2 persona në bord, nj...

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 | përditesuar në 10:36 Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve

Aktualitet 20 Shtator 2017 - 10:33 | përditesuar në 10:36 Sulm i përgjakshëm në Greqi, plumba ndaj dy shqiptarëve

Vetëm një ditë pas aksidentit tragjik, ku humbën jetën dy shqiptarë, babë e bir, një tjetër ngjarje e përgjakshme ka ndodhur në Greqi, me pasojë plagosjen e dy shqiptarëve. Mediat greke raportojnë se një sulm i përgjakshëm ka ndodhur rreth mes...

55 te moshuar ne azil,shumica me probleme te shendetit mendor

55 te moshuar ne azil,shumica me probleme te shendetit mendor

Shtëpia e të moshuarve në Gjirokastër me një kapacitet prej 55 banorësh mirëpret azilantë të moshuar nga I gjithë rajoni jugor. Një pjesë e të moshuarve që zgjedhin të jetojnë në këtë insitucion janë me probleme të shëndetit mendor. Sipas drej...

Bilanci tragjik  i aksidenteve

Bilanci tragjik i aksidenteve

215 aksidente janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht të këtij viti. Shifrat janë bërë publike nga nga Instituti i Statistikave, sipas të cilit është rritur me 8.6 përqind numri i aksidenteve krahasuar me gushtin e vitit 2016. Është grupmosha 2...

Memaliaj, policia i gjen 42 kg drogë në banesë, arrestohet 41-vjeçari

Memaliaj, policia i gjen 42 kg drogë në banesë, arrestohet 41-vjeçari

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 41-vjeçar, pasi në banesën e tij në Memaliaj është gjetur 42 kg drogë e llojit Cannabis Sattiva. Mbi bazë të informacioneve të marra në rrugë policore se në banesën e shtetasit Spartak Caca, në fshatin Xhaf...

Isopolifonia ne banesen 300 vjecare

Isopolifonia ne banesen 300 vjecare

Ndersa mbremja bie ne shtepine 300 vjecare te Skendulateve ne Gjirokaster 64 dritaret hapen per driten e henes ,ajrin e fresket dhe nje kumbim te embel zerash melodioz qe vjen nga oborri i shtepise. Burra te veshur me fustanella te bardha, jel...

Kontrolle ne Fast-food,mbyllen dy subjekte

Kontrolle ne Fast-food,mbyllen dy subjekte

Autoriteti i kontrollit ushqimor ne Gjirokaster referuar urdherit te drejtori te pergjithshem Dritan Sejko ka kryer 31 inspektime dhe monitorime ne te gjitha subjektet ushqimore fast -food  qe ushtrojne aktivitetin e tyre prane institucioneve shk...

Shkolla "Muhamet Gjollesha" pa uje,mungese investimesh

Shkolla "Muhamet Gjollesha" pa uje,mungese investimesh

36 nxenes jane regjistruar per here te pare ne shkollen Muhamet Gjollesha ne Lazarat . Mesimi ne kete institucion ka nisur normalisht ndersa shqetesim per stafin pedgaogjik mbeten investimet te cilat ndikojne negativisht ne procesin mesimor.Pr...

Të drejtat e njeriut dhe minoritetet Featured

Të drejtat e njeriut dhe minoritetet " është shtruar në një tryezë të rrumbullakët në univeristetin e Gjirokastrës.Nisma Akademia publike e Levizshme e konceptuar si nje seri leksionesh dhe seminaresh ku trajtohen tema te ndryshme zbriti edhe në qytetin e gurtë të Gjirokastrës ku janë prezent disa minoritete.Sipas kartës të së drejtave themelore të Be tani është ligjërisht detyruese nocioni"pakica kombëtare"


që tashmë është bërë një term i ligjit të BE-së. Traktatet e reja si dhe karta e theksojnë rëndësinë e diveristetit , madje bashkiimi është krenar për këtë diveristet  i cili jo vetëm është midis tyrë por edhe brenda tyre.Diveristeti i Europës qëndron në pasurinë e identiteteve kombëtare dhe gjithashtu për shumësinë e minoriteteve etnike të shoqërive europiane 

back to top

Gjirokastra ON LINE

hotel

facebook

 

 

 

YouTube

 

 

twitter

 

google+

viagrageneric viagraviagra genericviagra couponsviagra without a doctor prescriptionviagra onlineequipe argentine viagraviagra pricesbuy viagracialis vs viagracheap viagraviagra pillsviagra samplesviagra side effectswhat is viagraviagra couponviagra naturalviagra dosageviagra for sale uknatural viagrabuy viagra onlinegeneric viagra 100mgfemale viagrahow does viagra workhow to use viagraviagra activateherbal viagraviagra tabletssophia viagraviagra sans ordonnanceviagra kaufenviagra tabletviagra vs cialisonline viagracanadian viagraviagra for womenviagra ohne rezept aus deutschlandpfizer viagraviagra 100mgviagra costfree viagraviagra alternativesviagra canadaviagra on lineviagra single packsviagra for menviagra pillviagra 100mg tablets retail priceorder viagraviagra tescoside effects of viagraviagra pillen kruidvatviagra for salediscount viagrawhat does viagra doviagra costsviagra uklevitra vs viagraviagra 100 mgutilisation viagrabest price viagracost of viagraviagra sexviagra wikipediasex viagra for womenwhere to buy viagraviagra nebenwirkungenrevatio vs viagraviagra without a doctor prescription usaviagra genericoviagra 50mgviagra from canadaover the counter viagraviagra effectsviagra substituteviagra medicinepfizer viagra coupons from pfizerbuy generic viagraviagra wikiviagra bestellenviagra ohne rezept auf rechnungcanada viagrawomen viagrabuying viagraviagra softviagra priceviagra 100viagra en ligne livraison 24hviagra on line no prechow long does viagra lastviagra alternativeviagra receptfrittamoxicillinamoxicillin 500 mgamoxicillin dosageamoxicillin side effectsamoxicillin clavulanateamoxicillin rashamoxicillin and alcoholwhat is amoxicillin used foramoxicillin 500mgamoxicillin 875 mgside effects of amoxicillinwhat is amoxicillinamoxicillin usesamoxicillin 1000amoxicillin trihydrateamoxicillin antibioticamoxicillin 500amoxicillin allergyamoxicillin and clavulanate potassiumamoxicillin 500mg capsulesamoxicillin for dogsamoxicillin capsulesallergic reaction to amoxicillinamoxicillin 875amoxicillin dosingamoxicillin dosage for childrenwhat does amoxicillin treatamoxicillin clavamoxicillin for utiamoxicillin dosierungamoxicillin liquidcan amoxicillinamoxicillin bnfamoxicillin medscapeamoxicillin allergic reactionantibiotic amoxicillinside effects of amoxicillin 500 mgamoxicillin for catsamoxicillin clavulanate potassiumamoxicillin reactionadult dosage of amoxicillin suspensionamoxicillin for sinus infectionhow does amoxicillin workamoxicillin alcoholfish amoxicillinamoxicillin overdoseampicillin vs amoxicillinamoxicillin pediatric dosingamoxicillin potassium clavulanateis amoxicillinpenicillin vs amoxicillinamoxicillin for strep throatamoxicillin 250mgfish mox amoxicillinis amoxicillin penicillinclavulanate amoxicillinamoxicillin diarrheaamoxicillin pot clavulanateamoxicillin and clavulanate potassium tabletsamoxicillin and clavulanateaugmentin vs amoxicillinamoxicillin over counter walgreensamoxicillin dosage for adultsalcohol and amoxicillinamoxicillin utidoes amoxicillin expirethuoc amoxicillinbnf amoxicillinamoxicillin piladult dosage for amoxicillin suspension875 mg amoxicillinallergic to amoxicillinamoxicillin spcamoxicillin for ear infectionamoxicillin side effects in womenbuy amoxicillinamoxicillin pregnancy

channel7 live