Menu

TE LUFTËTARI NUK DINË SI TË NISIN KAMPIONATIN Featured

TE LUFTËTARI NUK DINË SI TË NISIN KAMPIONATIN

Rivaliteti duket se nis nga porta dhe kalon te mbrojtja dhe mesfusha.


Ofensiva për stafin teknik të Luftëtarit, nisur nga futbollistët në dispozicion, duket se është reparti që do të kërkojë më shumë “arnime”, kur bëhet fjalë për mungesën e një sulmuesi të mirëfilltë goli. Nunjez është opsioni i vetëm. Uruguaiani, edhe pse nuk ka gjetur rrugën e rrjetës në 4 përballjet miqësore, duket se do të jetë dhe pika e referimit në majë të sulmit gjirokastrit.Në ditët e merkatos verore pranë Luftëtarit janë afruar futbollistë si: Fabricio Nunjez, Valdano Zeqaj, Fakundo Nasif, Bruno Toledo, Stivi Janku, Arsen Kasa, Mikel Hoxha, çka e vendosin më shumë në vështirësi stafin teknik për të përzgjedhur. Nga çfarë është konstatuar në ndeshjet testuese, porta ofron dilema të mëdha, pasi Ruci dhe Miraka ofrojnë të dy garanci.Në mbrojtje Luftëtari pritet të rreshtohet me Rrapaj, Zeqaj, Beqiri, Rrapo, ndërsa në mesfushë Aleksi, Ramadani priten të jenë para mbrojtjes së Luftëtarit të mbështetur në sulm me Rrocën, Abazaj, Bregu. Gjithsesi mbetet një rebus më vete formatimi i 11-shes “tip”. Të huajt e ardhur rishtas nuk janë jashtë forme, ndaj dashur pa dashur më shumë kredite do të kenë të tjerët.

back to top

Gjirokastra ON LINE

hotel

facebook

 

 

 

YouTube

 

 

twitter

 

google+

viagrageneric viagraviagra genericviagra couponsviagra without a doctor prescriptionviagra onlineequipe argentine viagraviagra pricesbuy viagracialis vs viagracheap viagraviagra pillsviagra samplesviagra side effectswhat is viagraviagra couponviagra naturalviagra dosageviagra for sale uknatural viagrabuy viagra onlinegeneric viagra 100mgfemale viagrahow does viagra workhow to use viagraviagra activateherbal viagraviagra tabletssophia viagraviagra sans ordonnanceviagra kaufenviagra tabletviagra vs cialisonline viagracanadian viagraviagra for womenviagra ohne rezept aus deutschlandpfizer viagraviagra 100mgviagra costfree viagraviagra alternativesviagra canadaviagra on lineviagra single packsviagra for menviagra pillviagra 100mg tablets retail priceorder viagraviagra tescoside effects of viagraviagra pillen kruidvatviagra for salediscount viagrawhat does viagra doviagra costsviagra uklevitra vs viagraviagra 100 mgutilisation viagrabest price viagracost of viagraviagra sexviagra wikipediasex viagra for womenwhere to buy viagraviagra nebenwirkungenrevatio vs viagraviagra without a doctor prescription usaviagra genericoviagra 50mgviagra from canadaover the counter viagraviagra effectsviagra substituteviagra medicinepfizer viagra coupons from pfizerbuy generic viagraviagra wikiviagra bestellenviagra ohne rezept auf rechnungcanada viagrawomen viagrabuying viagraviagra softviagra priceviagra 100viagra en ligne livraison 24hviagra on line no prechow long does viagra lastviagra alternativeviagra receptfrittamoxicillinamoxicillin 500 mgamoxicillin dosageamoxicillin side effectsamoxicillin clavulanateamoxicillin rashamoxicillin and alcoholwhat is amoxicillin used foramoxicillin 500mgamoxicillin 875 mgside effects of amoxicillinwhat is amoxicillinamoxicillin usesamoxicillin 1000amoxicillin trihydrateamoxicillin antibioticamoxicillin 500amoxicillin allergyamoxicillin and clavulanate potassiumamoxicillin 500mg capsulesamoxicillin for dogsamoxicillin capsulesallergic reaction to amoxicillinamoxicillin 875amoxicillin dosingamoxicillin dosage for childrenwhat does amoxicillin treatamoxicillin clavamoxicillin for utiamoxicillin dosierungamoxicillin liquidcan amoxicillinamoxicillin bnfamoxicillin medscapeamoxicillin allergic reactionantibiotic amoxicillinside effects of amoxicillin 500 mgamoxicillin for catsamoxicillin clavulanate potassiumamoxicillin reactionadult dosage of amoxicillin suspensionamoxicillin for sinus infectionhow does amoxicillin workamoxicillin alcoholfish amoxicillinamoxicillin overdoseampicillin vs amoxicillinamoxicillin pediatric dosingamoxicillin potassium clavulanateis amoxicillinpenicillin vs amoxicillinamoxicillin for strep throatamoxicillin 250mgfish mox amoxicillinis amoxicillin penicillinclavulanate amoxicillinamoxicillin diarrheaamoxicillin pot clavulanateamoxicillin and clavulanate potassium tabletsamoxicillin and clavulanateaugmentin vs amoxicillinamoxicillin over counter walgreensamoxicillin dosage for adultsalcohol and amoxicillinamoxicillin utidoes amoxicillin expirethuoc amoxicillinbnf amoxicillinamoxicillin piladult dosage for amoxicillin suspension875 mg amoxicillinallergic to amoxicillinamoxicillin spcamoxicillin for ear infectionamoxicillin side effects in womenbuy amoxicillinamoxicillin pregnancy

channel7 live